15 листопада 2021 р. відбувся онлайн науково-практичний міжкафедральний семінар

15 листопада кафедрою товарознавства був проведений онлайн науково-практичний міжкафедральний семінар, присвячений 130-річчю Сера Фредеріка Гранта Бантінга, першовідкривача інсуліну. Саме завдяки цьому відкриттю стало можливим врятування десятків мільйонів людей на планеті. Цікавий факт: перед будинком, де жив Бантінг, запалений вогонь, який буде згашений, коли людство повністю вилікується від цукрового діабету.

Протягом семінару були представлені актуальні доповіді та велися жваві дискусії.

Доповідачами семінару були викладачі НФаУ кафедр товарознавства й управління, економіки та забезпечення якості у фармації. Увазі присутніх були запропоновані доповіді:

Інна Баранова, завідувачка кафедри товарознавства, професор – «Товарознавчий аналіз сучасних глюкометрів» (співдоповідач: Юлія Безпала, доцент кафедри товарознавства),

Світлана Коваленко, завідувачка кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації, професор – «Фредерік Бантінг та відкриття інсуліну» (співдоповідач: Олена Ткаченко, доцент кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації) та «Особливості використання глюкометрів фірми «CONTOUR PLUS» (співдоповідач: Світлана Бреусова, доцент кафедри товарознавства,

Світлана Запорожська, доцент кафедри товарознавства – «Сучасне та майбутнє використання інсулінових помп» (співдоповідач: Тетяна Дядюн, асистент кафедри товарознавства.

До семінару приєдналися фахівці-практики: Наталія Хорошевська (менеджер ТОВ «Рош Діабет Україна»), Яна Бандурина (медичний представник ТОВ «Медіко»), Ігор Кучер (комерційний директор ТОВ «Норма»), які представили доповіді та провели майстер-класи щодо сучасних приладів для вимірювання цукру та асортименту тест-смужок.

Отримані результати будуть впроваджені у практичні заняття для здобувачів вищої освіти НФаУ.

Цей досвід надихнув учасників семінару на пошук та вивчення товарознавчого аналізу найсучасніших приладів для діагностики цукрового діабету. Набуті знання будуть корисними для майбутніх фармацевтів у їхній практичній роботі.

15 листопада 2021 р. відбувся онлайн науково-практичний міжкафедральний семінар