16 лютого 2018 р. студенти 4 курсу фармацевтичного факультету та факультету промислова фармація, управління та адміністрування разом із співробітником кафедри промислової фармації НФаУ доц. Г.П. Кухтенко відвідали фармацевтичне підприємство «Фармак» (м. Київ).

Захід відбувся у рамках вивчення студентами дисципліни «Промислова технологія лікарських засобів». Спершу студентів ознайомили з історією створення та розвитку підприємства. Після проведення інструктажу із техніки безпеки студенти наочно ознайомилися з організацією виробництва розчинів для парентерального застосування (інсулінів у карпулах, розчинів в ампулах та флаконах), очних та назальних крапель, які виготовляють за технологією Blow-Fill-Seal (видування-наповнення-герметизація), а також назальних спреїв. Особливий акцент було зроблено на підготовку виробничих приміщень, обладнання, повітря та технологічного одягу до процесу виробництва ліків відповідно вимогам GMP (належної виробничої практики).

Студенти також відвідали дільницю із підготовки води очищеної та води для ін’єкцій.