16 травня 2018 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася виставка-презентація наукових досягнень кафедр

16 травня у Національному фармацевтичному університеті у рамках ХІІ Всеукраїнського фестивалю науки відбулася виставка-презентація наукових досягнень кафедр. Мета заходу – популяризація досягнень науки, налагодження зв’язків із громадськістю, залучення молоді до наукових досліджень, формування інноваційної культури в суспільстві.

Свої здобутки для школярів представили кафедри НФаУ, зокрема демонстрації наочних досягнень провели кафедр біологічної хімії, біотехнології, мікробіології, вірусології та імунології, клінічної лабораторної діагностики, клінічної фармакології та клінічної фармації, патологічної фізіології, фармакології, фармацевтичної хімії. Кафедри біотехнології, заводської технології ліків, лікарської та аналітичної токсикології, органічної хімії, промислової фармації, технології ліків, товарознавства, хімії природних сполук відчинили двері юним дослідникам та провели екскурсії кафедрами. Профорієнтаційну роботу з майбутніми абітурієнтами провели приймальна комісія, кафедри менеджменту і адміністрування, педагогіки та психології ІПКСФ, управління та економіки підприємства, управління якістю, фармацевтичного маркетингу та менеджменту.

Загалом виставку відвідали понад 300 учнів із 50 навчальних закладів.