18 жовтня 2018 р. відбулося спільне засідання Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства НФаУ

У засіданні, що відбулося 18 жовтня 2018 р. взяли участь  61 студент-делегат від гуртків СНТ кафедр НФаУ, 46 молодих вчених, а також 28 викладачі, які координують наукову діяльність студентів на кафедрах.

Проректор з науково-педагогічної роботи професор Загайко Андрій Леонідович звернув увагу всіх присутніх на важливість розвитку молодіжної науки в університеті та головні здобутки минулого навчального року, а також висловив надію на подальшу успішну співпрацю наукового відділу з кафедрами та побажав студентам, аспірантам та викладачам нових досягнень у науці.

Під час засідання відповідно до Положення про СНТ НФаУ було заслухано звіт про діяльність СНТ НФаУ в 2017-2018 н.р., який представив голова СНТ НФаУ Доровський Дмитро. Разом з тим було запропоновано програму нового кандидата на посаду Голови СНТ, Немировського Сергія, яка була підтримана присутніми шляхом таємного голосування.

Також на засіданні були обговорені плани роботи РМВ НФаУ у 2018-2019 навчальному році, про які доповіла Голова РМВ Ірина Олександрівна Сурікова та обрано новий склад робочої групи та актив Ради молодих вчених.

image_pdfimage_print