19 травня 2017 р відбулося нагородження переможців ХІ-го Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук

Церемонія пройшла у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна. Цьогоріч на конкурс були представлені 9 наукових робіт студентів Національного фармацевтичного університету.

Переможцем у галузі знань «Природничі науки» стала Антоніна Громова, студентка 7 курсу, 1а групи, фармацевтичного факультету № 1 (керівник – канд. фарм. наук, доцент кафедри АТЛ Т.М. Зубченко).

ІІ місце в галузі знань «Технічні науки» посіли Аліна Соловйова, магістрант спеціальності «Фармацевтична біотехнологія» та Карина Тронько, студентка 4 курсу 3 групи спеціальності «Біотехнологія» (науковий керівник – д. фарм. наук, професор, завідувач кафедри біотехнології Л.С. Стрельников).

Вітаємо студентів та їхніх наукових керівників із перемогою та бажаємо подальших успіхів у навчанні і нових наукових здобутків!