21 березня 2017 р. проведено спільну дистанційну методичну семінар-нараду завідувачів кафедр української мови ВНЗ медичного й фармацевтичного напрямків

Семінар «Змістове наповнення програм та методичне забезпечення навчального процесу з дисципліни українська мова (за професійним спрямуванням) та вибіркових мовних дисциплін» відбувся на базі Національного фармацевтичного університету. Організаторами виступили кафедра українознавства та латинської мови НФаУ і кафедра мовознавства ІФНМУ

Семінар-нарада відбувалася за допомогою прямої трансляції через відеохостинг YouTube та програмного забезпечення для проведення відеоконференцій Google+ Hangouts.

Серед учасників – викладачі профільних кафедр Харківського національного медичного університету, Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Івано-Франківського національного медичного університету, Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, Буковинського державного медичного університету, Донецького національного медичного університету, Державного закладу «Луганський державний медичний університет», Державного закладу «Дніпропетровська медична академія».

Трансляцію наради можна подивитись, скориставшись посиланням: https://youtu.be/dFOSq2M41lA