24 червня 2016 р. у НФаУ відбувся випуск студентів факультету з підготовки іноземних громадян

Навчання громадян іноземних держав у НФаУ започатковане у 1965 році та успішно триває досі. Щороку університет приймає на навчання близько 500 іноземних абітурієнтів. За роки існування НФаУ підготував більш ніж 6,5 тис. магістрів фармації для 93 держав світу. Міжнародна наукова та освітня кооперація, підготовка фахівців для країн зарубіжжя – це потужна інвестиційна програма Національного фармацевтичного університету, що дозволяє йому зберігати робочі місця і розвиватися. Та, насамперед, це вагомий фактор впливу на міжнародний імідж нашої держави.

Випускники НФаУ – громадяни іноземних держав будують успішну кар’єру за кордоном – у США, Австралії, Франції, Німеччині. Багато вчорашніх студентів НФаУ стали самодостатніми професіоналами, які реалізували здобуті на студентській лаві знання в галузі фармації та медицини, економіки та менеджменту, інших напрямків.

Цікаво, що в багатьох країнах успішно працюють цілі фармацевтичні династії. Їхні представники у різні роки здобули освіту в стінах Національного фармацевтичного університету. Такі династії є в Лівані, Марокко, Сирії, Конго, Тунісі, Болгарії, Гані, В’єтнамі, Ізраїлі. Серед випускників-іноземців НФаУ – декани фармацевтичних факультетів закордонних університетів, співробітники міністерств охорони здоров`я, керівники фармацевтичних асоціацій у таких державах, як Литва, Марокко, Сирія, Ліван, Ірак, Німеччина, Канада, Сполучені Штати Америки.

Цього року дипломи магістрів фармації отримали 303 випускника факультету з підготовки іноземних громадян, які представляють 22 держави світу.

Матеріали за темою:

У НФаУ відбувся випуск студентів факультету з підготовки іноземних громадян

Выпуск НФаУ иностранных граждан 2016 (відео)