На виставці були представлені навчальні заклади Харківщини та інших регіонів України, а також закордонні ВНЗ презентували для широких кіл населення міста та області здобутки своїх науково-педагогічних колективів. Майбутні студенти мали змогу наочно ознайомитись з навчальними закладами, поспілкуватись і отримати консультації щодо особливостей навчального процесу та переваг навчання у конкретному закладі.

У виставці приймали участь: вищі навчальні заклади, коледжі, видавництва, громадські організації.

На стенді Національного фармацевтичного університету і фармацевтичного коледжу проводилась профорієнтаційна робота з абітурієнтами шкіл та ліцеїв Харкова, було роздано більше 300 інформаційних комплектів.

4-6 квітня 2013р. участь НФаУ в VI спеціалізованій виставці «Освіта Слобожанщини та кіберпростір- 2013»4-6 квітня 2013р. участь НФаУ в VI спеціалізованій виставці «Освіта Слобожанщини та кіберпростір- 2013»4-6 квітня 2013р. участь НФаУ в VI спеціалізованій виставці «Освіта Слобожанщини та кіберпростір- 2013»