Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО  КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ«ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1010 від 18.09. 2018 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських  наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році», Національний фармацевтичний університет визначено базовим вищим навчальним закладом для проведення Конкурсу зі спеціальності «Фармація, промислова фармація», який відбудеться 12 квітня 2019 року в рамках XXVI Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new drugs development».

Роботи переможців І туру Конкурсу приймаються до 10 лютого 2019 року – на електронну адресу competition@nuph.edu.ua.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до науково-дослідної частини Національного фармацевтичного університету тел. (057) 706-30-71.

Запрошуємо до участі!

Інформаційні матеріали:

1. Наказ МОН про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2018-2019 рр.
  2. Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей
  3. Відомості про автора та наукового керівника наукової роботи
  4. Вимоги до наукових робіт

ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ У 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»