Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Положення про Всеукраїнський  конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Фармація, промислова фармація»

ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО  КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1010 від 18.09.2018 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських  наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році», Національний фармацевтичний університет визначено базовим вищим навчальним закладом для проведення Конкурсу зі спеціальності «Фармація, промислова фармація», який відбудеться 12 квітня 2019 року в рамках XXVI Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new drugs development».

Роботи переможців І туру Конкурсу приймаються до 10 лютого 2019 року – на електронну адресу competition@nuph.edu.ua.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до науково-дослідної частини Національного фармацевтичного університету тел. (057) 706-30-71.

Запрошуємо до участі!

Інформаційні матеріали:

1. Наказ МОН про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2018-2019 рр.
  2. Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей
  3. Відомості про автора та наукового керівника наукової роботи
  4. Вимоги до наукових робіт

ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ У 2018/2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»