За результатами наглядового аудиту, що відбувався з 5 по 7 квітня 2016 року, органами сертифікації «ПРИРОСТ» та DQS Group прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи управління якістю Національного фармацевтичного університету вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008

Успішне проходження університетом наглядового аудиту є доказом міцних позицій Національного фармацевтичного університету як кращого вищого навчального закладу фармацевтичного спрямування в Україні та країнах СНД, що сприятиме займанню гідної позиції у європейських та світових рейтингах вишів.

Лист 1Це вагоме звершення довело спроможність колективу НФаУ, що доклав максимальних зусиль для досягнення мети Лист 2успішного проходження наглядового аудиту, забезпечити надання освітніх послуг найвищої якості та задоволення і потреб наших замовників шляхом постійного, систематичного розвитку та вдосконалення всіх ланок діяльності відповідно стандартам у сфері якості.

Висловлюємо подяку підрозділам-учасникам наглядового аудиту та особлива вдячність тим, хто стояв у витоків впровадження системи управління якістю та постійно працюють над поліпшенням її функціонування, ректору НФаУ, академіку НАН України Черних В.П. та Першому проректору з НПР, професору Котвіцькій А.А., яка є представником керівництва з якості.

Вітаємо колектив університету з отриманням підтвердження дії сертифікату відповідності системи управління якістю НФаУ вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 та бажаємо успіхів у підготовці до наступного наглядового аудиту!

[uptolike]