01 червня 2023 р. у Національному фармацевтичному університеті пройшов профорієнтаційний захід «FUTURE WITH НФаУ», присвячений освітній програмі «Технології фармацевтичних препаратів» спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

На заході, організованому для вступників 2023 р., зі вступним словом і привітанням учасників виступила декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту кандидат фармацевтичних наук, доцент Живора Наталія.

Гарант освітньої програми «Технології фармацевтичних препаратів», завідувач кафедри технологій фармацевтичних препаратів, доктор фармацевтичних наук, професор Олександр КУХТЕНКО презентував аудиторії зміст освітньої програми, розповів про її унікальність, можливості працевлаштування випускників у фармацевтичній галузі, зазначив переваги та перспективи навчання.

Разом із завідувачем випускаючої кафедри на зустрічі виступали доценти Січкар Антоніна та Солдатов Дмитро, які свого часу отримали освіту за освітньою програмою «Технології фармацевтичних препаратів».

Відповідальний секретар приймальної комісії, доктор фізико-математичних наук, професор Станіслав ПОГОРЄЛОВ розповів про умови вступу на освітню програму «Технології фармацевтичних препаратів» у НФаУ як для випускників загальноосвітніх закладів, так і медичних/фармацевтичних коледжів.

Також власним досвідом та враженнями від навчання у НФаУ з учасниками заходу поділився здобувач вищої освіти освітньої програми «Технології фармацевтичних препаратів» Дмитро КУЗЬМІН (3 курс).

Наприкінці профорієнтаційного заходу учасники змогли отримати відповідь на всі свої запитання.