01 вересня 2021 р. відбулося відкриття фізіотерапевтичного кабінету

01 вересня в Національному фармацевтичному університеті, у рамках підготовки до 100-річного ювілею, відбулося відкриття фізіотерапевтичного кабінету.

Університет несе соціальну відповідальність за підготовку кваліфікованих кадрів. Як заклад освіти галузі охорони здоров’я, Національний  фармацевтичний університет приділяє увагу спектру освітніх програм, орієнтуючись на запити суспільства.

Наразі університет має у банку нещодавно відкритих авторських програм “Фізичну терапію”.

Фізична терапія, фізична реабілітація — лікування та профілактика низки захворювань за допомогою фізичних вправ, що спрямовані на відновлення здоров’я, фізичного стану й працездатності хворих.

Метою фахівців із фізичної терапії є досягнення повного відновлення функції організму, попередження ускладнення, реалізація фізичного, психічного і соціального потенціалу людини.

Для якісної підготовки фахівців з фізичної реабілітації Національний фармацевтичний університет розширив матеріально-технічну базу, відкривши фізіотерапевтичний кабінет,

де відпрацьовуватимуть навички студенти освітньої програми “Фізична терапія” спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія.

Учасників урочистого відкриття кабінету фізичної терапії привітала ректор Національного фармацевтичного університету Алла Котвіцька. Про особливості сфери фізіотерапевтичного лікування розповіла завідувач кафедри фізичної реабілітації та здоров’я Ганна Таможанська.

На відкритті були присутні працівники університету і студентська спільнота.

Матеріал за посиланням: Відкриття фізіотерапевтичного кабінету