03 листопада 2022 р. о 10.00 на платформі ZOOM-конференції відбулося засідання Проєктної групи освітньої програми «Клінічна фармація».

В роботі зустрічі брали участь: доцент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації

Вікторія Пропіснова  (гарант ОП), в.о.завідувачки кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, професор

Тетяна Сахарова  (член Проєктної групи), завуч кафедри кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, доцент Олена Андрєєва (член Проєктної групи), доцент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, доцент Наталя Безугла (член Проєктної групи), асистент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, к.фарм.н. Наталія Давішня (випускниця спеціальності “Клінічна фармація”), здобувач вищої освіти 3 курсу ОП “Клінічна фармація” Софія Сєдих (член Проєктної групи), провізор відділу клінічних досліджень ПП ПВФ «Ацинус» (м. Кропивницький), клінічний фармацевт Людмила Василенко (член Проєктної групи).

Підчас зустрічі було обговорено наступні питання:⁣

03 листопада 2022 р. відбулося засідання Проєктної групи освітньої програми «Клінічна фармація»завдання та функції кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації як випускаючої кафедри освітньої програми «Клінічна фармація»;

03 листопада 2022 р. відбулося засідання Проєктної групи освітньої програми «Клінічна фармація»змістовне наповнення Критеріїв 1-3 форми самооцінювання акредитаційної справи;

03 листопада 2022 р. відбулося засідання Проєктної групи освітньої програми «Клінічна фармація»виконання завдання “Рішення установчої наради голів робочих груп з профорієнтації в регіонах України від 27.10.2022”.

За результатами зустрічі було ухвалено в цілому змістове наповнення Критеріїв 1-3 форми самооцінювання акредитаційної справи. Запропоновано доповнити інформацією та посиланнями на нормативні вітчизняні акти та рекомендації, настанови, декларації, які б підкріплювали відповідність підготовки за ОП «Клінічна фармація» стандартам економічно розвинених країн Європи та Північної Америки.

Запропоновані під час засідання слогани ОП «Клінічна фармація» надати до приймальної комісії в якості пропозицій для обговорення та погодження на нараді голів робочих груп з профорієнтації в регіонах України.