03 лютого 2021 р. в ІПКСФ НФаУ відбулася перша спільна нарада-навчання з питань впровадження системи управління якістю в ІПКСФ

В Інституті підвищення кваліфікації спеціалістів фармації розпочато процес розробки та впровадження системи управління якістю. Це одне з першочергових стратегічних завдань найбільшого структурного підрозділу НФаУ.

Перша спільна нарада-навчання відбулася за участі директора ІПКСФ Лариси ГАЛІЙ, помічника ректора з якості та сертифікації Ольги НАЗАРКО, провідного інженера з якості відділу управління якістю Олени Гладцінової та міжкафедральної робочої групи з впровадження системи управління якістю ІПКСФ.

Ольга НАЗАРКО презентувала членам робочої групи з питань впровадження системи управління якістю, керівником якої призначено декана факультету підвищення кваліфікації ІПКСФ НФаУ Світлану МОРОЗ, головні стратегічні задачі і тактичні дії щодо забезпечення результативності інтегрованої системи управління, що побудована відповідно до вимог чинних версій міжнародних стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та ISO 50001:2018.

У процесі наради проведено навчання щодо підготовки плану з реалізації заходів впровадження системи управління якістю у діяльність Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації, окреслено мету впровадження системи управління якістю і очікувані результати, а також важливість і необхідність процесного підходу до управління всіма видами діяльності в ІПКСФ. Особливу увагу приділено побудові «Дерева процесів», що являє собою базис для усіх подальших дій щодо впровадження системи управління якістю.

Серед першочергових завдань робочої групи з впровадження системи управління якістю в ІПКСФ – визначення управлінських, основних та забезпечувальних процесів інституту з урахуванням особливостей післядипломної освіти.

Визначено, що наради-навчання та консультації спільно з відділом управління якістю будуть проводитися систематично.

Представники відділу управління якістю побажали мотивації всім учасникам наради на плідної роботи з впровадження системи управління якістю в ІПКСФ НФаУ.