03 травня 2024 р. представники Студентського самоврядування НФаУ взяли участь у змістовній  панельній дискусії «Розвиток студентського самоврядування під час війни»

03 травня представники Студентського самоврядування НФаУ взяли участь у змістовній  панельній дискусії «Розвиток студентського самоврядування під час війни», яку організував Харківський обласний центр молоді.
Секретар конференції студентів Поліна ПОЛТОРУХА  та заступник голови волонтерського сектору Дмитро КИРИЛОВ потужно та гідно представили роботу Студентського самоврядування нашого університету!

Було обговорено: виклики, з якими зіштовхуються студентські самоврядування під час війни особливості створення заходів в режимі офлайн та онлайн розвиток молоді під час війни.

Ця зустріч стала важливим кроком у покращенні комунікації між студентськими самоврядуваннями ВНЗ Харкова.

Дякуємо всім, хто долучився до дискусії, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю