2 травня 2024 р. відбулося засідання круглого столу та урочисте нагородження переможців Конкурсу електронних постерів на тему протидії торгівлі людьми

2 травня відбулося засідання круглого столу та урочисте нагородження переможців Конкурсу електронних постерів на тему протидії торгівлі людьми серед студентської та учнівської спільноти.

Конкурс проводився вже вдруге, і цього року він зібрав понад 250 учасників із 17 закладів освіти м. Харкова.

Серед них було відзначено роботу студентки другого курсу фармацевтичного факультету Ганни Онущак.

Під час круглого столу учасники обговорили актуальні напрями роботи з молоддю з питань протидії торгівлі людьми та рекомендації щодо формування у молоді навичок протистояння цьому явищу.

Переможці конкурсу отримали подарунки та дипломи Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту і подарунки від ГО «Ла Страда-Україна» та «Чистий аркуш».

Вітаємо Ганну Онущак із перемогою у конкурсі на кращий інформаційний плакат!