03 вересня 2021 р. відбувся міжкафедральний методичний семінар щодо послідовності викладання та узгодження програм із дисциплін «Фармацевтична ботаніка» і «Фармакогнозія»

03 вересня 2021 р. відбувся міжкафедральний методичний семінар, щодо послідовності викладання та узгодження програм з дисциплін «Фармацевтична ботаніка» і «Фармакогнозія».

Семінар було проведено відповідно до рішення засідання методичної профільної комісії з хімічних дисциплін, яке відбулося 02 вересня 2021 р. Він відбувся за участі кафедр фармацевтичної хімії, медичної хімії, органічної хімії, аналітичної хімії та аналітичної токсикології, неорганічної та фізичної хімії, хімії природних сполук та нутриціології, фармакогнозії та ботаніки.

У роботі семінару взяли участь завідувачі та методисти кафедр.

Були розглянуті питання перспективи викладання дисциплін «Фармакогнозія» і «Фармацевтична ботаніка» з урахуванням спадкоємності у їхньому вивченні та міжнародного досвіду.