Відділ з організації закупівель та матеріально-технічного постачання

Адреса: вул. Григорія Сковороди (вул. Пушкінська), 53, м. Харків, 61002

Телефон: (057) 706-22-62

E-mail: zakupka@nuph.edu.uatender@nuph.edu.ua

Начальник відділу з організації закупівель та матеріально-технічного постачання: Наталія Миколаївна Коляда, (057) 706-22-28

Співробітники відділу:

• Марина Юріївна Душечкина – провідний фахівець;
  • Людмила Іванівна Міхлюк– провідний фахівець;
  • Анастасія Миколаївна Бурсакова  – провідний фахівець з публічних закупівель;
  • Ольга Петрівна Василенко  – провідний фахівець з публічних закупівель;
  • Катерина Володимирівна Бабаніна – фахівець II категорії з публічних закупівель;
  • Анатолій Іванович Багмет  – зав. центрального складу;
  • Стас Сергійович Цурканенко  – вантажник.

Відділ з організації закупівель та матеріально-технічного постачання – структурний підрозділ університету, який безпосередньо підпорядкований ректору Університету.

Основні напрямки діяльності та функції відділу з організації закупівель та МТП:

1. Забезпечення служб університету усіма необхідними для навчальної виробничої діяльності матеріалами, товарами, обладнанням і послугами.
  2. Виконує збір та систематизацію заявок від структурних підрозділів та кафедр НФаУ для перспективного і поточного планування діяльності.
  3. Організація документообігу, що забезпечує оперативне постачання для служб університету необхідних матеріальних цінностей, обладнання і послуг.
  4. Моніторинг цін на товари, обладнання і послуги, які необхідні для забезпечення навчальної і виробничої діяльності всіх структурних підрозділів університету.
  5. Аналіз об’ємів придбаних відділом матеріально–технічного постачання матеріальних цінностей.
  6. Виконання робіт, пов’язаних з підготовкою претензій до постачальників у разі порушення ними договірних зобов’язань.
  7. Організація роботи складів, забезпечення умов збереження матеріальних цінностей, які придбані для університету.
  8. Виконання робіт із забезпечення спецодягом, спецвзуттям і засобами індивідуального захисту (ЗІЗ), санітарно-побутовими пристроями в цілому по університету.
  9. Дотримання вимог охорони праці, безпеки життєдіяльності при транспортуванні, складуванні та вантажно-розвантажувальних роботах обладнання, матеріалів, вибухових і отруйних речовин, легкозаймистих горючих рідин, а також інших пожежно- і вибухонебезпечних матеріалів.
  10. Відділ матеріально–технічного постачання на вимогу Тендерного комітету університету/Уповноважених осіб надає інформацію, необхідну для проведення процедур закупівель.
  11. Забезпечення реалізації державної політики у сфері публічних закупівель у Національному фармацевтичному університеті шляхом забезпечення добросовісної конкуренції серед учасників, досягнення максимальної економії державних коштів та ефективного їх використання,  а також відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

У зв’язку із внесенням змін до Закону України від 25 грудня 2015 року № 922-VIII “Про публічні закупівлі”, відповідно до ч. 1 ст. 11 Закону відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа. Уповноважена особа (особи) – службова (посадова) чи інша особа, яка є працівником замовника і визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель згідно з цим Законом на підставі власного розпорядчого рішення замовника або трудового договору (контракту).

Уповноважені особи Національного фармацевтичного університету:

Наталія Миколаївна Коляда – начальник відділу з організації закупівель та МТП, уповноважена особа з закупівель товарів responsible2@nuph.edu.ua;

Анастасія Миколаївна Бурсакова – провідний фахівець з публічних закупівель, уповноважена особа з тендерних закупівель tender@nuph.edu.ua;

Ольга Петрівна Василенко – провідний фахівець з публічних закупівель, уповноважена особа з закупівель робіт та послуг responsible3@nuph.edu.ua.

Положення про відділ з організації закупівель та матеріально-технічного постачання

Алгоритм процедури закупівель