06 грудня 2023 р. розпочала свою дводенну роботу ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

Перші кроки у науці: наукова молодь університету представляє свої здобутки

6 грудня 2023 р. розпочала свою дводенну роботу ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE».

Цього року українці 6 грудня вперше відзначають разом два свята – День Збройних Сил України та День Святого Миколая. Безмежно вдячні нашим захисникам! Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, добробуту та процвітання у незалежній Україні.

Від імені в.о. ректора Національного фармацевтичного університету, професора Алли КОТВІЦЬКОЇ учасників заходу привітала проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи, професор Інна Владимирова.

Конференція об’єднала науковців з 11 освітніх і наукових установ України та світу, наукові здобутки яких представлені у 422 тезах доповідей. Впродовж двох днів роботи буде заслухано 329 доповідей та 4 спільні доповіді з учасниками Малої академії наук (МАН) України.

З Днем Збройних сил України вітали представники Студентського самоврядування – Єгор ЧУФИЦЬКИЙ, голова Студентського самоврядування, та Анастасія РИЖУК, голова волонтерського сектору Студентського самоврядування, які представили волонтерські проєкти університету.

Професор Інна Владимирова представила спільну доповідь з Ганною ТАМОЖАНСЬКОЮ, завідувачем кафедри фізичної реабілітації та здоров’я «Фізична терапія у НФаУ – шлях до мрії створити здорову націю», де окреслила напрямки розвитку освітніх програм університету спеціальності 227 Терапія та реабілітація.

Олена МАЛА, голова Студентського наукового товариства університету представила конкурсні роботи, подані для участі у конкурсі «Чародійна школа науки «PHARMACEUTICAL HOGWARTS»: «2023: ТЕХНОЛОГІЧНИЙ РІК У НФаУ». Конкурс проводився за двома номінаціями – відеоробота та есе, де представлено 9 та 13 робіт відповідно. Для визначення переможців конкурсу оголошено голосування. Підсумки конкурсу будуть представлені 8 грудня 2023 р.

Ірина СУРІКОВА, голова Ради молодих вчених університету, анонсувала пленарну частину конференції, де представлено 4 доповіді науковців кафедр фармацевтичної та медичної хімії.

7 грудня 2023 р. проведені секційні засідання СНТ кафедр.

Дякуємо усім учасникам та бажаємо нових наукових відкриттів і здобутків!

ПРОГРАМА конференції