08 грудня 2023 р. відбулася нарада кураторів академічних груп у 2023/2024 н.р.

Проректор ЗВО  – Інна ВЛАДИМИРОВА оголосила результати конкурсу «Pharmaceutical Hogwarts» та передала вітання від партнера університету – аптечної мережі «Аптека 9-1-1»

Фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питань Олена МОСКАЛЕНКО розповіла про структуру свята «100 днів першокурсника» та  особливості  підготовки до зустрічі здобувачів з ректором.

Начальник відділу організації виховного процесу та соціальних питань Євгенія КАЛАШНИК висвітлила загальноуніверситетські та всеукраїнські заходи грудня та наголосила на важливості залучення до них студентів.

Фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питань  Аміра АВАД дала поради на грудень: ДИВИСЬ. ЧИТАЙ. СЛУХАЙ.

Фахівець відділу організації виховного процесу Анастасія Рижук анонсувала «Зимові канікули з НФаУ», розповіла про новий волонтерський проєкт «Meet for Ukraine» та згадала пам’ятні дати січня.

Дипломи переможців та сертифікати учасників