06 квітня 2023 р. відбулася наступна зустріч в рамках проєкту «Випускник НФаУ: історії успіху» за темою «Міжнародне визнання диплома НФаУ»

Сьогодні спікерами були випускники:

• Вікторія СТАРОКОЖКО, випускниця 2010 року яка здобула стипендію на навчання в магістратурі в університеті Гронінген (Нідерланди) який входить в топ-100 найкращих вищів світу. Розповіла про навчання в Нідерландах, про захист дисертації та про подорож до міста Ліндау на зустріч з Нобелівськими лауреатами де вона мала честь познайомитись та обмінятися досвідом з пані Франсуаз Барре-Сінуссі. У своїй черзі яка була в складі команди з вчених з Франції що відкрили та виділили вірус імунодефіциту людини (ВІЛ).
  • Катерина АДАМЕНКО, випускниця 2007 року НФаУ яка поділилася спогадами найкращого студентського часу та історію свого подальшого життя… На 3 курсі кохання спонукало вивчити німецьку мову та згодом переїхати до Німеччини . З 2009 року розпочала будувати кар‘єру закордоном у аптеці.
  • Тетяна КОШЕЛЬ, випускниця 2006 року НФаУ зі своєю історією: від науковця на кафедрі в НМАПО Шупіка та працівника відділу реєстрації до аптекаря в Німеччині.
  • ️Ірина ДАНИЛЕНКО, випускниця 2006 року яка поділилася досвідом, як маючи крутий диплом НФаУ досягти успіху. Запевнила що випускники НФаУ мають полігамну професію та мають можливість обирати різні варіанти вибору місця праці. Вона працювала в аптеці в фармацевтичній компанії «Actavis», японської компанії «Olympus», американська компанія «Medtronic», ТОВ “МІАМЕД” та має досвід праці в клінічних дослідженнях.

Спільнота НФаУ щиро дякує випускникам за участь.
З вірою у переможний мир.