05 квітня 2023 р. в НФаУ відбулася нарада кураторів академічних груп

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

• Стипендіальний освітньо-науковий проєкт НФаУ «Pharma Start», про який доповідала проректор з наукової роботи, професор Інна ВЛАДИМИРОВА. Пані Владимирова наголосила, що стипендію від роботодавця можуть отримати студенти, які навчаються на будь-якій формі навчання, головне – це жага до знаннь, активна соціальна позиція здобувача вищої освіти.
  • Проєкту «Випускник НФаУ: історії успіху» анонсувала провідний фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питань Карина ТОЛМАЧОВА, який спрямований на встановлення взаємозв’язку теперішніх студентів з випускниками, які з радістю діляться своїми історіями кар’єрного зростання з дипломом НФаУ.
  • Подкаст НФаУ створений за ініціативою Студентського самоврядування. Сучасний проєкт, який дозволить через групу «Говорить НФаУ» в Telegram-каналі прослухати, пройдені заходи.
  • Конкурс «Молода людина року». Помічник ректора Ольга НАЗАРКО представила студентів, яких подано на конкурс: Іван Капріор – номінація «Громадськадіяльність», Аміра Авад – «Студенти (курсанти) закладів вищої освіти ІІІ- ІV рівнів акредитації», Івченко Анна – «Волонтерська діяльність» , Мала Олена – «Наукова діяльність».
  • Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?». На нараді анонсовано проєкт першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ, спрямований на поліпшення ментального здоров’я українців.
Анонс заходів на квітень 2023 року:
6 квітня:
  • Всесвітній день здоров’я разом з Департаментом охорони здоров’я ХОВА, аптекою 911, НФаУ на Пушкінській, 53 о 11:00.
  • “Випускник НФаУ: історії успіху” зустріч 2 “Міжнародне визнання диплома НФаУ”.
21 квітня:
  • Акція до Міжнародного дня Матері-Землі.
26 квітня:
  • Кіноклуб НФаУ “STUDENT CINEMA” рекомендує для перегляду фільм “Метелик”, присвячений річниці аварії на ЧАЕС.
  • Гранд на кращу статтю на тему “Як бути здоровим”. Результати будуть оголошені 17 травня, переможців чекає грошова винагорода.
03-25 квітня конкурс інформаційних постерів з протидії торгівлі людьми.