06 квітня 2020 р. кафедрою якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ НФаУ розпочато цикли підвищення кваліфікації у м. Житомир за дистанційною формою навчання

06 квітня 2020 р. кафедра якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ НФаУ розпочала цикли тематичного удосконалення «Сучасні аспекти організації роботи фармацевтичних підприємств та контроль якості лікарських засобів» (06.04-08.05.2020 р.) та «Актуальні питання організації відпуску та контролю якості лікарських засобів та лікарської рослинної сировини» (06.04-22.04.2020 р.) у м. Житомир.

73 слухача, серед яких 16 викладачів Житомирського фармацевтичного коледжу, виявили бажання під час карантину пройти підвищення кваліфікації в дистанційному форматі.

Навчання буде відбуватися у дистанційних курсах, які розміщені на сайті postgrade.nuph.edu.ua у віртуальному середовищі Moodle.

Лекційні заняття проходитимуть як синхронно, через платформу Zoom, так і асинхронно, через сервіси Google Hangouts та OBS Studio.

Відповідно до графіку, слухачі курсів виконають різні види активностей: візьмуть участь у тематичних форумах, вирішать кейси та пройдуть тестування. Навчання будуть постійно супроводжувати ть’ютори (викладачі кафедри).

Засвоєння програмного матеріалу дасть можливість слухачам отримати знання з організації відпуску та контролю якості лікарських засобів лікарських засобів в Україні; методів виявлення фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів на фармацевтичному ринку; управління та забезпечення якості лікарських засобів; особливостям стандартизації, сертифікації та контролю якості лікарських засобів. Слухачі мають можливість оволодіти основами організації та управління фармацевтичною галуззю, основами фармакоекономіки, фармакоінформатики, особливостями психології ділового спілкування.