06 лютого 2020 р. вібдувся І етап Всеукраїнської олімпіади з фармацевтичного права та законодавства

У Національному фармацевтичному університеті кафедра соціальної фармації провела І етап Всеукраїнської олімпіади з фармацевтичного права та законодавства серед здобувачів вищої освіти спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» 2 курсу (4,0 р.н.) та 3 курсу (5,0 р.н.).

Студенти виконували письмову роботу, яка складалася із теоретичної та практичної частини.

За підсумками виконання запропонованих завдань переможцями стали:

1 місце – Чуйкова Поліна Олександрівна, студентка 3 курсу 1 групи,

2 місце – Тараненко Лілія Юріївна, студентка 3 курсу, 11 групи,

3 місце посіли 2 учасника – Свистун Олена Вадимівна, студентка 3 курсу 1 групи  та Шмалій Єлєна Ігорівна, студентка 3 курсу 5 групи.

Висловлюємо подяку усім учасникам І етапу Всеукраїнської олімпіади з фармацевтичного права та законодавства.

Переможцям бажаємо блискучих успіхів на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фармацевтичного права та законодавства!