06-07 лютого 2020 р. у НФаУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Фармація» відповідно до Наказу МОН від 17.12.2019 № 1580 “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році”.

В олімпіаді брали участь студенти денного відділення фармацевтичного факультету 4 курсу (5 років навчання), та 3 курсу ССО (4 роки навчання), які показали високий рівень знань та практичних навичок з дисциплін:

• організація та економіка фармації;
  • фармакологія;
  • фармакогнозія;
  • фармацевтична хімія;
  • аптечна технологія ліків;
  • промислова технологія лікарських засобів.

Перший етап олімпіади пройшов в два тури: 06 лютого відбувся теоретичний тур, а 07 лютого – практичний тур.

Переможцями Олімпіади в загальному заліку стали:

І місце            Жадько Юлія (3 курс ССО, група 1)

ІІ місце          Куцанян Андранік (4 курс Фармація, група 1)

ІІІ місце        Ляшенко Світлана (4 курс Фармація, група 1)

Переможці І етапу олімпіади в складі команди з двох учасників візьмуть участь у ІІ етапі Олімпіади та представлять Національний фармацевтичний університет у Запорізькому Державному Медичному університеті 23-25 квітня 2020 року.

Оргкомітет вітає переможців і бажає їм подальших успіхів!