07 березня 2023 р. відбулася нарада кураторів академічних груп

На нараді помічник ректора з виховної роботи, якості та сертифікації Ольга Назарко презентувала кураторам основні питання березня:

️Ознайомлення кураторів академічних груп з Наказом НФаУ від 14.02.2023 року «Про обов’язковість використання державної мови» з метою популяризації спілкування виключно українською мовою  в робочий час.
️Ознайомлення кураторів академічних груп з листом заступника керівника Харківської обласної прокуратури Олександра Сузия «Про вчинення правопорушень молодіжними течіями» з метою запобігання включення студентів НФаУ в рух «ПВК Редан».
Анонсовано заходи березня :
  • ️ Флешмоб в соціальній мережах до 209-річниці Т.Г.Шевченка «Невмируща класика Тараса Шевченка: сучасне прочитання»
  • ️ Кіноклуб НФаУ «STUDENT CINEMA» пропонує для перегляду фільм «Тарас. Повернення»
  • ️ Всеукраїнський конкурс есе «Мій Шевченко» (організатор: Громадська організація «Інноваційні обрії України»)
НФаУ працює з Вірою в
ПЕРЕМОЖНИЙ МИР