Науковці Національного фармацевтичного університету увійшли до складу експертних груп Європейської Фармакопеї

Україна є членом Європейської Фармакопеї і взяла на себе зобов’язання щодо відповідності лікарських засобів вимогам ЄФ.

У 2022 році було оголошено конкурс на посади експертів до експертних груп ЄФ, що затверджують нові монографії або зміни до них.

Експертами, як правило, є представники промислових підприємств, наукових установ, громадських організацій та академічної спільноти з підтвердженою кваліфікацією в сфері фармакопейної стандартизації.

Науковці НФаУ, завідувач кафедри Фармацевтичної хімії проф. Вікторія Георгіянц і доцент кафедри фармацевтичних технологій та забезпечення якості ІПКСФ НФаУ Леся Савченко стали переможцями оголошеного конкурсу і у 2023 році увійшли до складу експертних груп Європейської Фармакопеї.