07 березня та 04 квітня 2024 р. відбулись наради кураторів академічних груп І-V курсів денної форми навчання

Наради кураторів академічних груп І-V курсів денної форми навчання відбулись 07 березня та 04 квітня 2024 року.

Проректор ЗВО з НПР Інна ВЛАДИМИРОВА  ознайомила з умовами Вступу до аспірантури у 2024 році. Також презентувала науково-практичні заходи квітня та умови участі: “Пролісок: символ надії”, XXX Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів “Актуальні питання створення нових лікарських засобів”, Постерна презентація “Біоетичні аспекти використання лабораторних тварин”.

Завідувачка кафедри фундаментальних та суспiльно-гуманiтарних наук, координатор роботи кураторів – Ольга НАЗАРКО презентувала інформаційно-аналітичні матеріали Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України та анонсувала акцію квітня – “Один українець – одна книга”. З метою зміцнення нації під час російсько-української війни НФаУ доєднується до Всеукраїнських проєктів: “Вільні читають українською” та “Українська книга в укриття”. Протягом місяця Наукова бібліотека НФаУ та відділ організації виховного процесу та соціальних питань збиратимуть літературу.

Начальник відділу організації виховного процесу та соціальних питань — Євгенія КАЛАШНИК зробила анонс виховного контенту на березень/квітень-2024 року про щомісячні загальноуніверситетські заходи: “Випускник НФаУ: історії успіху”, “Мовні клуби НФаУ”, а також надала матеріали про запобігання кібербулінгу та нагадала про можливість університетській спільноті скористатися допомогою Психологічної служби НФаУ.

Провідний фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питань — Ольга ЦАПКО анонсувала конкурс електронних постерів із соціальної реклами “Мистецтво надійних паролів” до Всесвітнього тижня грошей. Офіційна тема GMW у 2024 році – “Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє”.

Фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питань – Аміра АВАД оприлюднила факти лінгвоциду на тимчасово окупованих територіях України у всіх сферах громадського життя та зазначила важливість участі здобувачів вищої освіти у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Протидія геноциду українського народу”, що відбудеться 8 травня 2024 року у форматі онлайн.

Фармацевтична спільнота об’єднана задля ПЕРЕМОГИ!
Тримаємо стрій та настрій!