08 листопада 2023 р. – Міжнародний день Клубу веселих та кмітливих (КВК)

Чи знали ви, що сьогодні ДЕНЬ КВК? У Національному фармацевтичному університеті активно працює Клуб веселих та кмітливих (КВК), де студенти мають можливість проявити свою творчість та винахідливість. Творчій керівник, тренер та наставниця команди МОСКАЛЕНКО ОЛЕНА ПЕТРІВНА.

КВК є ідеальним місцем для талановитих і амбіційних студентів, які бажають розвивати свої здібності та долучатися до різноманітних творчих проєктів.

Діяльність клубу націлена на створення дружнього середовища, де студенти можуть розкрити свій потенціал у різних творчих жанрах. Члени КВК активно беруть участь у творчих заходах, конкурсах, виставках та інших ініціативах, які допомагають розвивати їхні навички та підвищувати рівень професійної майстерності.

Однією з ключових особливостей КВК є його відкритість та можливість доєднуватися всіх бажаючих. Клуб сприяє обміну ідеями, навчанню від однодумців і створенню унікальних проєктів.

Отож наші веселі та креативні доєднуйтеся до дружньої родини КВК 👇

Набір до Команди КВК

08 листопада 2023 р. - Міжнародний день Клубу веселих та кмітливих (КВК)