07 листопада 2023 р. відбувся онлайн-семінар «Криміналістика та основи судової експертизи» із залученням представника Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М. С. Бокаріуса»

Семінар зібрав більше 50 учасників, зокрема здобувачів вищої освіти, абітурієнтів та науково-педагогічних працівників структурних підрозділів Національного фармацевтичного університету.

Завідувачка сектору біологічних, ветеринарних та ґрунтознавчих досліджень, лабораторії фізичних, хімічних, біологічних та ветеринарних досліджень, к.в.н. Вікторія БУЛАВІНА розповіла про судову експертизу, об`єкти досліджень, нормативні документи, що регулюють судово-експертну діяльність, основні ознаки судової експертизи, особливості роботи судового експерта та вимоги до кандидатів на існуючі вакансії Інституту.

Семінар відбувся у форматі дискусії та викликав багато запитань зі сторони учасників, на які пані Вікторія обґрунтовано відповіла, чим ще більше викликала зацікавленість аудиторії.

Відповідальною кафедрою за організацію зустрічі здобувачів вищої освіти НФаУ із лектором підприємства стала кафедра медичної хімії (завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор  Ліна Перехода).