КУРАТОРИ-МЕНТОРИ НФаУ:
ПІДСУМКИ РОКУ

07 травня та 06 червня 2024 року відбулись завершальні в II семестрі наради кураторів академічних груп І-V курсів денної форми навчання.

Як зазначає координатор роботи кураторів, завідувач кафедри фундаментальних та суспiльно-гуманiтарних наук, доцент ЗВО Ольга НАЗАРКО, питання, які висвітлюються на нарадах, завжди актуальні:

• підсумки збору україномовних книг у НФаУ “Один українець – одна книга”;
  • підготовчі курси «ENGLISH – ЄВІ» для бакалаврів IV курсу НфаУ;
  • “Гайд безбар’єрних подій”, який створено у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів»;
    щотижневий Мовний клуб «English club: vocabulary for KROK-1»;
  • Літературний клуб від Студентського самоврядування НФаУ до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років;
  • Флешмоб #Лист_до_мами до Дня матері;
  • Флешмоб #Вишиванка_НФаУ до Всесвітнього дня Вишиванки;
  • спеціальний випуск в рамках проєкту «Подкаст НФаУ-2» до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Запросили долучатися кураторів разом зі здобувачами.

Як результат роботи кураторів академічних груп разом зі Студентським самоврядуванням було оновлено Положення “Про порядок формування рейтингу здобувачів вищої освіти у НФаУ”. Оновлення показників рейтингу особистих досягнень здобувачів презентувала на заключній нараді проректор ЗВО з НПР, проф. Вікторія КУЗНЄЦОВА.

Також наприкінці навчального року проводиться щорічний конкурс «Кращий студент НФаУ 2024», який анонсувала проректор ЗВО з НПР, проф. Інна ВЛАДИМИРОВА.

Начальник відділу організації виховного процесу та соціальних питань — Євгенія КАЛАШНИК анонсувала виховний контент червня та запросила кураторів та здобувачів доєднатись до Офіційної сторінки Конференції Студентського самоврядування НФаУ – Telegram-канал «Говорить НФаУ».

За підсумками роботи кураторів академічних груп у 2023/2024 н.р. найактивніші куратори та студенти-ментори були нагороджені Подяками НФаУ.

Працюємо заради миру та перемоги!