08 грудня 2022 р. відбулася онлайн-зустріч з представниками Палермського університету

У рамках розширення міжнародного співробітництва НФаУ заплановано укладення угоди з міждисциплінарною кафедрою Палермського університету «Біологічні, хімічні та фармацевтичні науки та технології».

Під час відео-зустрічі завідувачки навчально-дослідної частини університету Галини Григорів з професором загальної та неорганічної хімії Палермського університету Giampaolo Barone, PhD та його колегами, були обговорені питання:

• Щодо можливості сприяння академічній мобільності в рамках програми Erasmus+ Traineeship для студентів і Erasmus+ Staff Mobility для навчання та викладання.
  • Виконання здобувачами освіти досліджень в рамках бакалаврських, магістерських робіт та упродовж навчання на третьому освітньо-науковому рівні.
  • Дослідницька співпраця між науковцями та проведення семінарів для здобувачів освіти Італії та України.