07 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг «Те, що рятує життя»

7 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг з надання першої домедичної допомоги для команд-учасників загальноуніверситетського заходу “Farm battle” та їх наставників. Симуляційне навчання провів Артем Трофимчук, інструктор навчально-тренувального відділу КНП ХОР « Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф».

07 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг  «Те, що рятує життя»У заході взяли участь ректор Національний фармацевтичний університет. Офіційно професор Алла Котвіцька, адміністративний склад університету, науково-педагогічні працівники і студентство університету та Фаховий коледж НФаУ / Абітурієнт.
07 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг  «Те, що рятує життя»Важливість теми загострилася війною, тож усі уважно вчилися теорії і здобували практичні навички як за допомогою медичних засобів можна врятувати життя самому собі та тим, хто поруч. Учасники тренінгу засвоїли навики накладання турнікету, інших засобів зупинки кровотечі, дізналися про методи та особливості надання допомоги.