08 листопада 2021 р. відбулася зустріч ректора університету Алли Котвіцької з науковою молоддю

08 листопада ректор НФаУ Алла Котвіцька зустрілася з представниками Студентського наукового товариства та Ради молодих вчених Національного фармацевтичного університету.

На зустрічі були присутні:
проректор з науково-педагогічної роботи професор Інна Владимирова,
голова Ради молодих вчених (РМВ) Ірина Сурікова, члени РМВ – Дмитро Литкін, Юлія Куриленко, Любов Боднар, Марина Халавка;
голова Студентського наукового товариства (СНТ) Кирило Чорноволенко, члени СНТ – Іван Капріор, Денис Карнаух, Олена Шмалій, Юлія Чубар’ян.
На зустрічі були обговорені питання організації та сприяння обміну науковою й професійною інформацією між студентами, активізації різних видів пошукової, навчально-дослідної діяльності студентства з метою забезпечення глибокого і повного оволодіння обраною спеціальністю, заохочення студентів до наукової-дослідної роботи та інноваційної діяльності, підтримка й ініціювання самостійної наукової, навчально-дослідної роботи студентів; формування умов для розкриття наукового і творчого потенціалу студентів; пошук і підтримка талановитих осіб серед студентів, надання їм всебічної допомоги у науковому розвитку та проведенні наукових досліджень.