09 листопада 2020 р. відбувся І (університетський) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Традиційно у День української писемності та мови на кафедрі фундаментальної та мовної підготовки відбувся І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 44 студенти Національного фармацевтичного університету – студенти фармацевтичного факультету, факультету медико-фармацевтичних технологій
та факультету фармацевтичних технологій та менеджменту. Конкурс проходив із використанням платформи Zoom.

Призові місця розподілилися таким чином:

І місце – Cеменко Юлія (1 курс, група Фм21 (3,10д)-01).

ІІ місце – Безкоровайна Дар’я (1 курс, група ТПКЗм 21 (4,10д)-02) та Кольцова Валерія (1 курс, група Фм21 (3,10д)-02).

ІІІ місце –  Краснобрижа Дар’я (1 курс, група ТПКЗм20 (4,10д)-02)

Привалова Катерина (1 курс, група Фм21 (3,10д)мед) та Мосальова Ксенія (1 курс, група Фм21 (3,10д.)-02).

Переможці представлять Національний фармацевтичний університет на обласному турі конкурсу.