09 квітня 2020 р. за ініціативою ІПКСФ НФаУ проведено onlіnе міжуніверситетський методичний семінар-нараду «Оптимiзацiя викладання курсів спеціальності «Загальна фармацiя» на пiслядипломному piвнi»

У заході взяли участь співробітники Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, факультетів післядипломної освіти Запорізького державного медичного університету та Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Були заслухані доповіді:

  1. «Очно-дистанційне навчання провізорів-інтернів в ІПКСФ НФаУ: сучасний стан та перспективи розвитку» (декан факультету підвищення кваліфікації ІПКСФ НФаУ доц. Мороз С. Г., директор ІПКСФ НФаУ проф. Галій Л. В.)
  2. «Фокус підготовки провізорів-інтернів до складання «КРОК 3. Фармація» з курсу «Фармацевтична технологія» – тестові завдання з екстемпорального виготовлення лікарських засобів» (завідувач кафедри загальної фармації та безпеки ліків ІПКСФ НФаУ проф. Шульга Л. І., доц. Лукієнко О. В., доц. Якущенко В. А.)
  3. «Інноваційні методи підготовки провізорів-інтернів до ліцензійного іспиту» (доц. Гриньків Я. О., ст. викл. Рев’яцький І. Ю., завідувач кафедри організації і економіки фармації, технології ліків та фармакоекономіки ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького проф. Заліська О. М.)
  4. «Проблеми та перспективи формату післядипломного навчання» (професор кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та управління і економіки фармації ФПО ЗДМУ Бушуєва І. В.)
  5. «Огляд завдань та їх змістовного наповнення з курсу «Організація, управління та економіка фармації» для дистанційного навчання провізорів-інтернів «Загальна фармація» (доц. Артюх Т. А., завідувач кафедри управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ проф. Толочко В. М.)
  6. «Оптимізація підготовки до «Крок 3. Фармація» на кафедрі клінічної фармації, фармакотерапії та управління і економіки фармації ЗДМУ» (завідувач кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та управління і економіки фармації ЗДМУ проф. Білай І. М.)

Особлива увага учасників семінар-наради була зосереджена на виокремленні переваг та перспективних завдань організації дистанційного навчання в інтернатурі, застосуванні інноваційних методів, що сприяють покращенню рівня підготовки провізорів-інтернів, у тому числі до складання ліцензійного іспиту «Крок 3. Фармація». Також, було підкреслено важливість розв’язання ряду проблемних питань, серед яких – підготовка якісних тестових завдань до ліцензійного іспиту.

Після заслуховування змістовних доповідей до обговорення нагальних питань семінару-наради про шляхи покращення підготовки провізорів-інтернів долучились проф. Давтян Л. Л., доц. Наумова М. І., проф. Пімінов О. Ф, проф. Толочко В. М., проф. Міщенко О. Я., проф. Гарна С. В., доц. Якущенко В. А., які додали влучні коментарі до доповідей, висловили побажання щодо врахування ряду аспектів з підготовки провізорів-інтернів до тестування та рекомендації до створення нових тестових завдань до «Крок 3. Фармація».

Учасниками дискусії була відмічена необхідність посилення фармацевтичної опіки в умовах карантину у зв’язку з поширенням COVID-19.

Print Friendly, PDF & Email