09 листопада 2020 р., у День української писемності та мови, відбувся І тур Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

Кафедра фундаментальної та мовної підготовки у День української писемності та мови провела І тур Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика.

Серед учасників – 23 студенти фармацевтичного факультету, факультету медико-фармацевтичних технологій, факультету фармацевтичних технологій, економіки та менеджменту.

Конкурс проходив із використанням платформи ZOOM. Завдання складалося з двох частин: 60 тестів, розташованих на сайті дистанційних технологій НФаУ, та твору.

Призові місця розподілилися таким чином:

І місце – Дорошенко Софія (1 курс, група Фм20 (3,10д)-02)

ІІ місце – Литвиненко Анна (1 курс, група ТПКЗм 20 (4,10д)-03)

ІІІ місце – Майстрова Юлія (1 курс, група ТПКЗм20 (4,10д)-03)

Себій Соломія (1 курс, група Фм20 (3,10д)-02)

Переможці представлять Національний фармацевтичний університет на обласному турі конкурсу.