11 листопада 2020 р. відбулися дві лекції-конференції для студентів денної форми навчання з організації та економіки фармації

11 листопада 2020 р. кафедра організації та економіки фармації проведела дві лекції-конференції для студентів 4 курсу І та ІІ потоків, денної форми навчання спеціальності «Фармація».

Питання, що розглядалися на лекціях-конференціях, є актуальними не тільки в Україні, а й у всьому світі – сучасні технології фармацевтичного обслуговування населення; роботизація та автоматизація аптечних закладів; ціноутворення на ліки; електронна охорона здоров’я; удосконалення надання фармацевтичної допомоги хворим на соціально важливі нозології; питання впровадження і регулювання медичного канабісу тощо.

Проведення лекцій-конференцій вже стало доброю традицією. Зважаючи на епідеміологічні умови, вони відбулися на платформі Zoom.

Відповідно до проведеного опитування здобувачів, така форма роботи отримала позитивний фідбек, оскільки дозволяє більш ґрунтовно опрацювати матеріал та проявити себе у майбутній професії.

Кафедра організації та економіки фармації щиро вдячна здобувачам вищої освіти за цікаві й змістовні доповіді.

І поток: Маслівець Ірина (3 група); Веретільник Олег (3 група); Головко Карина (3 група); Аль Отті Ярі (4 група); Шостопаль Марія (1 група); Меггі Кім (5 група); Гуцол Анна (5 група); Лазутіна Анастасія (1 група).

ІІ поток: Іванова Євгенія (9 група); Півень Катерина (10 група); Шмалій Елена (7 група); Кузьменко Антон (7 група); Ткач Руслан (10 група); Тараненко Лілія (9 група).