09 та 10 жовтня 2023 р. проректор закладу вищої освіти Інна Владимирова взяла участь у вебінарах, організованих Радою молодих учених при МОН України та видавничою компанією Ельзевір (Elsevier)

Участь у вебінарі для українських дослідників

Проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи професор Інна Владимирова взяла участь у вебінарах, організованих Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та видавничою компанією Ельзевір (Elsevier), що проходили 9 та 10 жовтня 2023 року.

Заходи проведені з метою підтримки в умовах воєнного стану, просування українських журналів та наукових публікацій в міжнародній наукометричній базі Scopus, власником якої є Ельзевір. Топові фахівці представили основні аспекти публікаційної діяльності.

Тематиками вебінарів були:

9 жовтня 2023 р. – сесія для редакторів журналів щодо ролі редакторів, тем наукових досліджень, відкритого доступу, міждисциплінарних досліджень та колаборації, індексації, шляхів до визнання журналів;

10 жовтня 2023 р. – сесія для українських дослідників щодо кращих практик з написання рукописів, наукових комунікацій, визначення належних журналів, кращих практик з рецензування наукових статей, інновацій в рецензуванні, тренінг з етики.