10 листопада 2021 р. пройшла нарада кураторів академічних груп 1-4 курсів

10 листопада пройшла нарада кураторів академічних груп 1-4 курсів.

Організатором наради була помічник ректора з виховної роботи, якості та сертифікації Ольги Іванівни НАЗАРКО, яка під час засідання виступила з  наступними питаннями:

• кіноклуб у НФаУ:кінопоказ фільму «Потяг до Пусана»;
  • акція «книга місяця»: бібліотека НФаУ виступили з пропозицією обрати та прочитати книгу листопада Лілії Костенко «Записки українського самашедшого»;
  • перелічено події Наукової бібліотеки;
  • програма тренінгів та вебінарів психологічної служби НФаУ;
  • пропозиції Музею історії НФаУ: екскурсійний маршрут скульптурною композицією «Феномен наук про здоров’я» та Навчально-наукового;
  • вистава «Люся» в Харківському академічному драматичному театру ім. О.С. Пушкіна для студентів НФаУ;
  • всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»;
  • план дії кураторів.

Окрім цього, Галина БОЛДАРЬ, кандидат юридичних наук, доцент кафедри соціальної фармації донесла до кураторів академічних груп методичні рекомендації щодо Дня Гідності та Свободи та Дня пам’яті жертв голодоморів.

Ще доповідачами були Олена ГЛАДЦІНОВА, провідний інженер з якості ВУЯ та фахівець 1 категорії зі стандартизації, сертифікації та якості ВУЯ Аркадій ОРЛОВСЬКИЙ, які представили слухачам доповідь на тему: «екопроєкт НФаУ: особливості впровадження у студентоцентричному просторі»

На засідання були запрошені фахівці спортивних секцій НФаУ та Культурного центру для ознайомлення кураторів академічних груп з переліком та розкладом безкоштовних секцій для студентів НФаУ.