10 листопада 2022 р. НФаУ відзначив Всесвітній день науки в ім’я миру і розвиткуНаука не є і ніколи не буде завершеною книгою (Альберт Ейнштейн) 🧪

10 листопада 2022 р. Національний фармацевтичний університет відзначив Всесвітній день науки в ім’я миру і розвитку
Участь у заході взяло близько 200 учасників – управлінський склад, науково-педагогічні працівники та студенти Національного фармацевтичного університету та Фаховий коледж Національного фармацевтичного університету, представники вітчизняних профільних закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, фармацевтичних та косметологічних компаній, а також представники практичної медицини.
🔹 Урочистості були проведені у форматі ZOOM-конференції.
Відкрила урочистості ректор НФаУ, професор Алла Котвіцька. Вона зауважила, що Національний фармацевтичний університет завжди сприймався як авторитетний фармацевтичний освітньо-науковий центр України. Сьогодні колектив університету продовжує ці традиції участю у програмі Erasmus із партнерами з Литви та Польщі, у міжнародних стажуваннях у Польщі, Австрії, Хорватії, Німеччині, Ірландії, у співпраці з вітчизняними закладами вищої освіти.
🔹 На адресу Національного фармацевтичного університету з нагоди свята надійшли відеопривітання від академіка Національна академія наук України, члена Президії НАН України, голови Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України Володимира СЕМИНОЖЕНКА, директора ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» МОЗ України, доктора хімічних наук, професора Олександра ГРИЗОДУБА.

🔹 З пленарними доповідями виступили Іван КУЛЬЧИЦЬКИЙ, Президент Агенції європейських інновацій; Михайло ВОВК, директор Інституту органічної хімії, член-кореспондент НАН України, доктор хімічних наук, професор; Роман Лесик, професор кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Почесний Амбасадор Львова, входить до рейтингу ТОП-2% найцитованіших науковців світу; Олександра Мандич, голова Ради молодих вчених при Харківській обласній (військовій) адміністрації, доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Державного біотехнологічного університету.