10 листопада 2022 р. відбулася робоча нарада проєктної групи освітньої програми «Клінічні дослідження»

10 листопада 2022 р. відбулася робоча нарада проєктної групи  освітньої програми «Клінічні дослідження»10 листопада 2022 р. о 10.00 відбулася робоча нарада членів проєктної групи освітньої програми (ОП) «Клінічні дослідження» (з використанням сервісу Zoom).

У нараді взяли участь:  в.о. завідувача кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, професор Тетяна Сахарова; завуч кафедри, доцент Олена Андрєєва; методист кафедри, доцент Вікторія Пропіснова; доцент Інна Отрішко (гарант ОП); доцент Наталія Безугла (член проєктної групи); доцент Ольга Тарасенко (член проєктної групи); асистент, к.фарм.н. Наталія Давішня (відповідальна за організацію виробничої практики зі спеціальності та виробничої переддипломної практики від кафедри); асистент, к.мед.н. Тетяна Жулай; асистент, к.фарм.н. Тетяна Колодєзна.

До порядку денного наради було включено наступні питання:

10 листопада 2022 р. відбулася робоча нарада проєктної групи  освітньої програми «Клінічні дослідження»Підготовка до проходження акредитації ОП «Клінічні дослідження».

10 листопада 2022 р. відбулася робоча нарада проєктної групи  освітньої програми «Клінічні дослідження»Обговорення публікаційної активності членів проєктної групи.

10 листопада 2022 р. відбулася робоча нарада проєктної групи  освітньої програми «Клінічні дослідження»Підсумки проведення виробничої практики зі спеціальності та виробничої переддипломної практики у межах організації навчального процесу на даній ОП у поточному навчальному році.

10 листопада 2022 р. відбулася робоча нарада проєктної групи  освітньої програми «Клінічні дослідження»Стан виконання кваліфікаційних робіт ЗВО ОП «Клінічні дослідження».

Під час наради обговорено змістове наповнення критеріїв 1-3 форми самооцінювання акредитаційної справи даної ОП.

Запропоновано активізувати публікаційну діяльність членів проєктної групи, особливо у напрямку підготовки методичних вказівок/рекомендацій для аудиторної та самостійної роботи ЗВО.

За результати обговорення підсумків проведення практик запропоновані під час наради корективи/уточнення внести до відповідної звітної документації.

Стан виконання та ступінь готовності кваліфікаційних робіт ЗВО ОП «Клінічні дослідження» оцінити як задовільний, що відбувається відповідно до календарного плану виконання робіт.