10 лютого 2020 р. на базі кафедри управління та економіки підприємства НФаУ відбувся міжвузівський науково-практичний семінар

10 лютого 2020 р. на базі кафедри управління та економіки підприємства НФаУ відбувся міжвузівський науково-практичний семінар «Науково-практичні підходи до управління безпечністю та ефективністю фармацевтичних ланцюгів постачань з використанням цифрових технологій».

У роботі семінару взяли участь співробітники кафедри управління та економіки підприємства НФаУ, Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку НАН України, кафедри менеджменту організацій Харківського державного університету харчування та торгівлі, кафедри економічної теорії Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, здобувачі вищої освіти НФаУ з економічних спеціальностей.

Актуальність проблем управління безпечністю та ефективністю фармацевтичних ланцюгів постачань з використанням цифрових технологій зумовила тематику та роботу семінару. Викладач Лісна А. Г. окреслила проблемні питання фальсифікації лікарських засобів. Проведено огляд практики застосування технології «блокчейн» у процесі цифровізації фармацевтичної логістики та управління ланцюгами постачань у провідних країнах і компаніях.  До обоговорення долучились доц. Котляров Є. І., доц. Безгінова Л. І., проф. Посилкіна О. В.

Учасники семінару висловили сподівання, що упровадження запропонованих науково-методичних розробок із захисту ланцюгів постачань щодо потрапляння фальсифікованої фармацевтичної продукції сприятиме підвищенню прозорості та контрольованості потокових процесів у фармації і підвищенню якості лікарського забезпечення населення України.

 

image_pdfimage_print