11, 18, та 25 квітня 2023 р. проведено Науково-практичні семінари «Належне оформлення кваліфікаційної роботи на здобуття магістерського рівня вищої освіти як запорука успішного виконання»

11, 18, та 25 квітня 2023р. о 16.30  кафедрою клінічної фармакології та клінічної фармації було проведено науково-практичні семінари у форматі Zoom-конференції: «Належне оформлення кваліфікаційної роботи на здобуття магістерського рівня вищої освіти як запорука успішного виконання» для здобувачів вищої освіти (ЗВО) денної форми навчання з факультетів медико-фармацевтичних технологій та з підготовки іноземних громадян (в тому числі ЗВО, що навчаються англійською мовою), викладачів, молодих науковців (відповідальна: асистент, кандидат фармацевтичних наук, Наталія Давішня).

Мета семінару: запровадження уніфікованих науково-методичних підходів до виконання кваліфікаційної роботи здобувачів вищої освіти випускного курсу, які здобувають освіту зі спеціальності 226 Фармація, промислова фармація за ОП “Фармація”, ОП “Клінічна фармація”.

До науково-практичних семінарів були включені наступні питання:

• нормативна база та чинні вимоги до підготовки у 2022-2023 н.р. на підставі положення «Про порядок підготовки та захисту кваліфікаційних робіт у Національному фармацевтичному університеті» А2.2-32-025 від 26.08.21;
  • основні визначення, поняття та термінологія, які використовуються під час підготовки та виконання кваліфікаційної роботи;
  • структура та оформлення кваліфікаційної роботи;
  • технічні вимоги щодо оформлення тексту та графічного матеріалу;
  • пошук та належне оформлення джерел наукової літератури.

У науково-практичних семінарах загалом прийняли участь до 30 здобувачів вищої освіти, молодих науковців Національного фармацевтичного університету, які активно дискутували та задавали питання з пошуку літератури, процесу підготовки до захисту та можливих доповнень до кваліфікаційних робіт.