11 грудня 2021 р. відбувся профорієнтаційний захід «День знайомства з Національним фармацевтичним університетом»

11 грудня відбувся профорієнтаційний захід «День знайомства з Національним фармацевтичним університетом», який проходив за двома локаціями:

Локація 1. Хіміко-технологічний корпус (вул. Валентинівська, 4):

І. Тема «Світ технологій»:

• «Магічна ступка та перетворення рідин» – кафедра технології ліків;
  • «За біотехнологією майбутнє!» – кафедра біотехнології;
  • «Краса врятує світ» – кафедра косметології та аромології;
  • «Вітаємо здоровий спосіб життя» – кафедра фізичного виховання та здоров’я.

ІІ. Тема: «Веселка фармації»:

• «Траволікування – минуле та сучасне» – кафедра фармакогнозії;
  • «Хімічний експеримент своїми руками» – кафедра аналітичної хімії та аналітичної токсикології;
  • «Аптечні роботи – реальність» – кафедра організації та економіки фармації;
  • «Маркетинг: завжди на крок попереду» – кафедра фармацевтичного менеджменту та маркетингу.

Локація 2. Медико-фармацевтичний корпус (вул. Куликівська, 12):

• екскурсія до скульптурної композиції «Феномен наук про здоров’я»;
  • «Знайомство з лабораторними тваринами» – навчально-науковий інститут прикладної фармації;
  • «Лабораторна діагностика – невід’ємна складова медицини» – кафедра клінічної лабораторної діагностики.

Кафедри НФаУ підготували для вступників та їх батьків майстер-класи, тренінги, вікторини. У Музеї історії НФаУ вступників ознайомили з історією та традиціями університету, продемонстрували експонати, розповіли історії їх «життя». Вступники дізналися про підготовчі курси. Також працювала консультаційна зона «Вступна кампанія 2022».