14-16 грудня 2021 р. відбувся Наглядовий аудит Інтегрованої системи управління відповідно до вимог стандартів ISO 14001:2015 та ISO 50001:2018

14-16 грудня, напередодні різдвяно-новорічних свят, у Національному фармацевтичному університеті відбувся Наглядовий аудит Інтегрованої системи управління (ІСУ) відповідно до вимог стандартів ISO 14001:2015 та ISO 50001:2018.

Плановий наглядовий аудит інтегрованої системи управління  здійснювався у міжнародній системі сертифікації DQS. Його провели представники органу сертифікації ТОВ «ДКС СЕРТИФІК УКРАЇНА» (головний аудитор Тарас Огарков, аудитори Віктор Ягодзінський та Олександр Гаврилко).

У рамках проведення аудиту відбулась установча нарада відповідальних за екологічний менеджмент та енергетичний менеджмент в університеті. Перший проректор, представник керівництва з ІСУ Андрій Федосов у своєму виступі підкреслив важливість і актуальність дії в університеті міжнародних стандартів та акцентував увагу на основних заходах, вжитих колективом для виконання жорстких вимог стандартів ISO.

Аудитори проаналізували роботу структурних підрозділів НФаУ, регламентованих відповідними документованими процедурами, а також документи, що описують діяльність на рівні окремих операцій цих процесів.

Головний аудитор органу сертифікації Тарас Огарков під час заключної наради зазначив, що керівництво університету наочно демонструє своє лідерство та реалізацію зобов’язань щодо підтримки функціонування ІСУ. Аудитори підкреслили, що отримали докази результативних дій, вжитих університетом щодо заходів із економії енергоносіїв та мінімізації негативного впливу на оточуюче середовище, інші факти, що демонструють відповідність впровадженої системи вимогам міжнародних стандартів.

Невідповідностей встановленим критеріям аудиту зафіксовано не було. Тож за результатами аудиту, аудиторська група рекомендує органу DQS подовжити НФаУ сертифікати відповідності систем екологічного та енергетичного менеджменту, відповідно до вимог стандартів ISO 14001:2015 та ISO 50001:2018, які інтегровані до загальної системи управління Національного фармацевтичного університету.