11 квітня 2023 р. відбулась комплексна олімпіада освітньої програми «Промислова біотехнологія»

11 квітня 2023 р. відбулась комплексна олімпіада Національного фармацевтичного університету освітньої програми «Промислова Біотехнологія».

Комплексна олімпіада містила питання з освітніх компонент «Молекулярна біотехнологія», «Новітні технології виробництва біопрепаратів», «Система забезпечення якості біотехнологічної продукції».

Організатором олімпіади виступила кафедра біотехнології НФаУ. В олімпіаді взяли участь здобувачі вищої освіти ОПП «Промислова біотехнологія».

Переможцями олімпіади стали:

Переможцями олімпіади стали здобувачі вищої освіти факультету фармацевтичних технологій та менеджменту 1 курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» освітньої програми «Промислова біотехнологія»:

1 місце:  Зубков Олександр

2 місце:  Кащенко Олексій

3 місце: Чаркова Анастасія

Всі учасники отримали сертифікати, а урочисте нагородження переможців відбудеться 19 квітня 2023 р. на відкритті XXIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» за участю нашого постійного партнера та спонсора олімпіади компанії ENGENIUM GROUP.

Вітаємо всіх учасників олімпіади! Бажаємо ніколи не зупинятись на досягнутому та впевнено йти до нових здобутків та нових перемог!