07 квітня 2023 р. було проведено протипожежне тренування за темою: «Дії працівників університету при виникненні пожежі. Правила застосування первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників) ліквідації осередків загоряння»

7 квітня 2023 року в Інституті підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету фахівцями відділу цивільного захисту  було проведено протипожежне тренування з викладачами та  працівниками інституту за темою: «Дії працівників університету при виникненні пожежі. Правила застосування первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників) ліквідації осередків загоряння».

Начальник відділу цивільного захисту Ігор Миколайович Бондар ознайомив присутніх із загальними вимогами пожежної та техногенної безпеки, діями населення при сигналі «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» під час воєнного стану. Також було представлено про порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та проінформовано щодо поряду дотримання екологічної безпеки.

Провідний фахівець з протипожежної безпеки відділу цивільного захисту НФаУ Григорій Олександрович Рєпін провів інструктаж з правил використання первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників), продемонстрував застосування вогнегасників при ліквідації загоряння.

Всі бажаючі працівники ІПКСФ мали змогу відпрацювати практичні навички з гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням вогнегасників.

Наприкінці тренування фахівці відділу цивільного захисту відповіли на питання присутніх під час тренування.

В заході прийняло участь 24 особи.