11 вересня 2021 р. відбувся товариський матч з футболу

11 вересня, за підтримки ректорату, факультету з підготовки іноземних громадян і кафедри фізичної реабілітації та здоров’я, відбулася історична зустріч двох поколінь на футбольному полі НФаУ – товариський матч із футболу, присвячений 100-річчю з дня заснування Національного фармацевтичного університету.

У змаганнях взяли участь громадяни Королівства Марокко, випускники 1980-1995 років, які прибули на святкування ювілею НФаУ, та команда марокканських студентів 1-2 курсів.

Ця спортивна зустріч стала дійсно історичною і підтвердила прихильність поколінь займатися спортом у вільний час від навчання.

Почесні гості з Королівства Марокко вручили молодому поколінню спортсменів пам’ятні подарунки та висловили велику вдячність за надану можливість зіграти на новому футбольному полі НФаУ своєї рідної Аlma mater.