12 квітня 2023 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулося засідання «Клуб бізнесу та технологій»

Захід присвячений галузі біотехнології, яка об’єднує біологію, хімію та інженерію для створення нових технологій та продуктів, які змінюють наше життя на краще.

Ось уже десятиліття біотехнологія розвивається з неймовірною швидкістю і стає все більш важливою для нашого суспільства. Вона допомагає у боротьбі зі складними хворобами, забезпечує збільшення врожаю та поліпшення якості харчових продуктів, вирішує проблему екологічного забруднення і багато іншого.

Одним з головних спікерів засідання була Чабаненко Олена, молодший науковий співробітник у відділі кріоцитології в Інституті проблем кріобіології і кріомедицини НАН України.

Олена Чабаненко розповіла про те, як вона здобувала гранти на свої наукові дослідження, а також про свою сміливість у представленні результатів. Вона відзначила важливість грантів для наукових досліджень та підкреслила, що це є ключовим фактором у розвитку науки в Україні.

Пані Олена також розповіла про свої дослідження в кріоцитології, що є перспективним напрямком біотехнології.

Учасники заходу отримали багато корисної інформації про отримання грантів, біотехнологію та можливості розвитку в цій галузі.

Ми раді, що змогли провести цей захід та поділитись знаннями та досвідом у цій важливій галузі.